?>

انتشار کتاب «کسی خانه نیست»

«کسی خانه نیست»

کتاب «کسی خانه نیست» شامل چهارده داستان با چهارده رویکرد مختلف از حرفه‌ای‌ترین زنان نویسنده امروز ایران است که توسط نشر کتاب کوچه منتشر شده و موضوعی واحد را دربرمی‌گیرد: مواجهه زن امروز با پیچیدگی‌های جامعه امروز.

«کسی خانه نیست» اثری منحصربه‌فرد برای کشف چهره واقعی روابط در جهان امروز است. برای اولین بار است که در تاریخ ادبیات ایران، گروهی از زنان نویسنده دور هم جمع شده‌اند تا با داستان‌های خود چهره واقعی زن ایرانی را به ایران و جهان نشان دهند. داستان‌های این مجموعه بدون سانسور، بدون اغراق، بدون سیاه‌نمایی برای هر چه عیان‌تر نشان دادن وضعیت حقیقی زنان در ایران کنونی است.

 

مجموعه «کسی خانه نیست» دربرگیرنده داستان‌هایی به قلم ناهید طباطبایی، الهام فلاح، شیوا مقانلو، عالیه عطایی، فرشته احمدی، الهامه کاغذچی، ضحی کاظمی، ساناز زمانی، فرشته نوبخت، تکتم توسلی، مهسا ملک‌مرزبان، مریم سمیع‌زادگان، آتوسا زرنگارزاده شیرازی و افسانه احمدی است.

نویسندگان زن کسی خانه نیست

نویسندگان این مجموعه افتخاراتی چون جایزه ادبی پروین اعتصامی، مهرگان، نوفه، جایزه ویژه خانه سینما، داستان تهران، هفت اقلیم و دیپلم افتخار بیست سال ادبیات… را در کارنامه خود دارند.

 

فروش این کتاب از روز ۶ اسفند در کلیه مراکز پخش و کتابفروشی‌های معتبر آغاز خواهد شد.

 

همچنین نسخه‌ی صوتی این کتاب نیز که با صدای نویسندگان این مجموعه تولید شده، به زودی منتشر خواهد شد.

 

قرار بود مراسم رونمایی این کتاب روز یکشنبه ۱۱ اسفند در کافه گالری ققنوس، علیرغم اطلاع‌رسانی و دعوت از مهمانان مراسم برگزار شود که بنابر ملاحظات شرایط موجود (پیشگیری از شیوع ویروس کرونا) و اهمیت سلامت این برنامه لغو شده و به تعویق افتاد.