سبد خريد شما : 0

برگزاری مراسم رونمایی غلاغه به خونه‌ش نرسید

برگزاری مراسم رونمایی غلاغه به خونه‌ش نرسید

۲۹ شهریور ۱۳۹۳
آیین رونمایی کتاب سخنگوی غلاغه به خونه­ ش نرسید، اثر بی‌همتای ابوالفضل زرویی نصرآباد، روز نهم مهر در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار می‌شود. این اثر که شامل ۵۵ حکایت طنزآمیز است، با ادبیاتی به ظاهر کهن اما با ماجراهایی به غایت مدرن با موضوعات اجتماعی روز پیش می‌رود و برای اهالی طنز، حال و هوای گل آقا را تداعی می‌کند. این کتاب سخنگو از سوی موسسه نوین کتاب گویا در قالب کتاب سخنگو با روایت هنرمندانه نیما رئیسی، بازیگر سینما و تلویزیون، به همراه موسیقی شاد و دلنشین مهدی زارع منتشر شده است.

مراسم رونمایی این کتاب سخنگو با حضور چهره‌هایی همچون ابوالفضل زرویی نصرآباد، شهرام شکیبا، رضا فیض، سید مهدی شجاعی، مصطفی رحماندوست و دیگر هنرمندان حوزه ادب و هنر، و همچنین با اجرای طنزپرداز و مجری محبوب، داریوش کاردان برگزار می‌شود.

در این برنامه علاوه بر جرای زنده چند حکایت از این اثر توسط نیما رئیسی و نوازندگان گروه موسیقی سلوک، به پای صحبت‌های اساتید طنز و فرهنگ و هنر خواهیم نشست. شما را به شرکت در این برنامه و شنیدن این اثر خاص دعوت می‌کنیم.

علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم رونمایی که از ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار می‌شود، می‌توانند برای رزرو جا با این شماره تماس بگیرند: ۶۶۹۸۸۷۰۲