سبد خريد شما : 0
?>

«بچه‌پرروهای ننر» را بشنوید!

کتاب صوتی بچه‌پرروهای ننر با صدای شهین‌ نجف‌زاده منتشر شد

 

بچه پرروهای ننر مجموعه داستانی از یکی از شوخ‌ترین نویسندگان معاصر، یعنی سایمون ریچ، است که توسط محمدرضا بهاری به فارسی برگردانده شده و شما می‌توانید آن را با صدای شهین نجف‌زاده بشنوید. این مجموعه روایت‌هایی از نسل کودکان و جوانانی خودخواه، خودشیفته و خودمحور است که در قالب داستان‌هایی بسیار بدیع، سوررئال و در عین حال بسیار شیرین و دلنشین بیان شده‌اند.

سایمون ریچ (Simon Rich) متولد ۵ ژوئن ۱۹۸۴ است. او یک طنز پرداز، رمان‌نویس و فیلمنامه‌نگار آمریکایی است که در بروکلین نیویورک زندگی می‌کند و آثار زیادی از ریچ تابه‌حال در مجله نیویورکر منتشر شده است.

او تاکنون دو رمان و سه مجموعه از آثار طنز منتشر کرده است. رمان‌ها و داستان‌های کوتاه سایمون ریچ به بیش از ده‌ها زبان ترجمه شده است. ریچ یکی از جوان‌ترین نویسندگانی بود که تاکنون در Saturday Night Live استخدام شده و به عنوان نویسنده کارمندان پیکسار فعالیت کرده است.

از آخرین آثار سایمون ریچ می‌توان به رمان «تو را به خدا»، «چی» و مجموعه داستان «آخرین دوست‌دختر دنیا» اشاره کرد. سریال تلویزیونی «مرد در جستجوی زن» و کاماسوترای متاهل (با مشارکت فرلی کاتز) بر اساس «آخرین دوست‌دختر دنیا» ساخته شده است. در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۵، Man Seeking Woman، «مرد در جستجوی زن» یک مجموعه تلویزیونی کمدی تلویزیونی که توسط ریچ ساخته شده است (و بر اساس رمانش «آخرین دوست دختر روی زمین») در کانال کابلی FXX برتر شناخته شد.

سایمون ریچ را همچنین جیمز تربر عصر توئیتر نامیده‌اند.

بیشتر داستان‌های «بچه پرروهای ننر» سرشار از نقد اجتماعی هستند. او در داستان «کودک استثنایی» امتیازهای طبقاتی و فرزندپروری مدرن را به صلابه می‌کشد. مادری ثروتمند با پسرش به گونه‌ای رفتار می‌کند انگار یک بچه‌ی بااستعداد بی‌نظیر است؛ اگرچه که فرزندش به معنای واقعی به یک هیولا شباهت دارد.

 

کتاب صوتی «بچه پر روهای ننر» را می‌توانید با صدای شهین نجف‌زاده بشنوید.