سبد خريد شما : 0
هدیه

صدای برج در آمد

صدای “برج” در آمد.

کتاب صوتی “برج” اثر جی.جی.بالارد با ترجمه علی اصغر بهرامی و صدای احسان چریکی در موسسه نوین کتاب گویا تولید و روانه بازار شد. رمان پرفروش “برج” چندین بار توسط انتشارات چشمه تجدید چاپ شده است. “امپراطوری خورشید” یکی دیگر از آثار بالارد است که نسخه صوتی آن به زودی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت. دوستداران بالارد با فضای داستان نویسی او آشنا هستند و شنیدن رمان های او برای طرفداران رمان های علمی و تخیلی تجربه ای جدید و متفاوت خواهد بود.

جیمز گراهام بالارد نوجوانی خود را در دوران جنگ جهانی دوم گذرانده است و آثار او ناگزیر متاثر از همان فضا و اتمسفر است، او در “امپراطوری خورشید” مستقیما به سراغ فضای جنگ رفته و در واقع خاطراتش را روایت میکند اما “برج” داستان انسان هاست و جنگی همیشگی که درون آنها برپاست؛ جنگ بر سر قدرت و بقا. دغدغه همیشگی بالارد در “برج” هم نمود پیدا میکند اینکه انسانها در شرایط سخت و بحرانی تا چه حد میتوانند دوام بیاورند و متمدن بمانند.

نسخه فیزیکی کتاب صوتی “برج” هم اکنون در شهر کتابها، کتاب فروشی های معتبر و فروشگاه اینترنتی دیجی کالا قابل تهیه است و همچنین نسخه دیجیتال آن در سایت رسمی نوین کتاب گویا عرضه میشود.