سبد خريد شما : 0
?>

پرده آخر به کارگردانی کووید ۱۹

اولین داستان صوتی ایرانی درباره کرونا

 

برای همه‌ی ما که چند ماه گذشته روزگار عجیب و آخرالزمانی‌ای را با کرونا پشت سر گذاشته‌ایم، خواندن روایتی داستانی که منعکس‌کننده‌ی التهاباتی باشد که دور و نزدیک از سر گذارنده‌ایم، خالی از لطف نخواهد بود. آنهم از زبان نویسنده‌ای که با وجود خواهری پرستار، لحظه‌به‌لحظه، اخبار و اتفاقات دردناک و تلخ را رصد کرده و به جان داستانش ریخته است.

الهام فلاح با قلم توانا و خوشخوانش در پرده آخر دنیا را از چشمان آدم‌هایی بازگو کرده که دلمشغول سوروسات نوروز هستند و ناگهان خود را در میانه‌ی آشوب و بلا می‌بینند. آشوبی جهانی که کشور به کشور را درمی‌نوردد و همه را خانه‌نشین می‌کند و قربانی می‌گیرد. داستان در بندر انزلی می‌گذرد. و خانواده‌ای پنج‌نفره که ناگهان شادی را با عزایی غریب تاخت می‌زنند.

 

این داستان کوتاه را می‌توانید از امروز در سایت نوین کتاب گویا و در چند روز آینده از طریق اپلیکیشن فیدیبو تهیه کنید. پرده آخر توسط نوین کتاب گویا منتشر شده و تمام عواید حاصل از فروش آن صرف آسیب‌‌دیدگان کرونا خواهد شد.

در صورتی که پیشنهاد خاصی درباره‌ی نحوه‌ی هزینه‌کرد این اقدام جمعی (مثل تهیه ماسک و تجهیزات درمانی، خرید تبلت برای دانش‌آموزان مناطق محروم و …) هم دارید سپاسگزار خواهیم بود از طریق بخش تماس با ما در سایت منتقل نمایید.

* الهام فلاح برنده‌ی جوایزی نظیر پروین اعتصامی و جلال آل احمد است. و تابه‌حال کتاب‌های زمستان با طعم آلبالو، سامار، کشور چهاردهم، خونمردگی، همه دختران دریا، به من نگاه کن و اخیراً پرده‌ی آخر به‌قلم او منتشر شده است.