سبد خريد شما : 0
?>

پنج کتاب صوتی از ست گادین

پنج کتاب صوتی از ست گادین

 

فروش ویژه با۵۰ درصد تخفیف

ست گادین کارآفرین، و سخنران مطرح اهل ایالات متحده آمریکا و متولد ۱۹۶۰ است. او از چهره‌های شاخصی‌ست که در زمینه‌ی کسب‌وکار فعالیت می‌کند و نوشته‌هایش در مطرح‌ترین نشریات مدیریتی جهان خوانده می‌شوند.

ست گادین اگرچه ساده و روان حرف می‌زند و می‌نویسد، اما این مسئله دال بر سادگی مطالب و نوشته‌هایش نیست. در واقع همانطور که سعدی را خداوندگار ادبیات سهل و ممتنع می‌دانند؛ ست گادین را نیز می‌توان از این نظر با او مقایسه کرد و او را سعدی دانست. آنطور که در نگاه اول تصور می‌شود به‌آسانی می‌توان مانند او حرف زد و نوشت، اما عملاً ناممکن به‌نظر می‌رسد.‌

ست گادین به‌عنوان کارآفرین عصر اطلاعات شناخته می‌شود. او نزدیک به ۱۸ کتاب با اشاره بر جنبه‌های مختلف بازاریابی، تبلیغات و رهبری سازمان نوشته و به خاطر کنفرانس‌ها و وبینارهایش معروف شده است.

ست گادین مدرک MBA خود را از دانشکده بازرگانی استنفورد گرفت. او شرکت ‘Yoyodyne’ را راه‌اندازی کرد که یکی از اولین شرکت‌های بازاریابی اینترنتی با ایده‌های تحول‌آفرین بود.

شهرت شرکت گادین کمپانی‌های بزرگی نظیر ولوو، ماکروسافت، سونی موزیک و … را به همکاری با او ترغیب کرد. در عرض چند سال یاهو این شرکت را خرید و گادین را به عنوان معاون رئیس بازاریابی اجازه ای (Permission marketing) منصوب کرد.

برخی از کتاب‌های ست گادین مانند گاو بنفش جریان‌ساز بوده‌اند.

 

پنج کتاب صوتی به قلم ست گادین را می‌توانید با ۵۰ درصد تخفیف و در قالب یک کتاب صوتی تهیه کنید. این محصول شامل مطرح‌ترین آثار ست گادین است:

 

کتاب صوتی گاو بنفش

کتاب صوتی شیب

کتاب صوتی قبایل

کتاب صوتی همه ما عجیب و غریبیم

کتاب صوتی به جعبه دست بزن