?>

پنج کتاب صوتی پیشنهادی با موضوعات مختلف، بخش دوم

پنج کتاب صوتی پیشنهادی با موضوعات مختلف، بخش دوم

 

بهتر دیدیم در این روزهای پایانی سال، بسته‌های پیشنهادی شنیدنی جذابی را برای شما معرفی کنیم. این بسته‌ها حوزه‌های مختلفی را دربرمی‌گیرد. از داستان و شعر و رمان گرفته تا روانشناسی و مدیریت و کسب‌وکار و کودک و نوجوان.

 

پسته‌ی شنیدنی امروز را با هم مرور کنیم. این بسته شنیداری را ظرف دو روز آینده می‌توانید با استفاده از کد زیر، با ۵۰ درصد تخفیف، تهیه کنید:

 

کد تخفیف: nkg-56t

 

کتاب صوتی نان و شراب

کتاب صوتی «نان و شراب» نوشته اینیاتسیوسیلونه است که در سال ۱۹۳۷ انتشار یافت. این رمان در واقع حسب حال سیلونه است. او از انقلاب دلزده‌ای سخن می‌گوید که احساس می‌کرد در وجودش سربرمی‌آورد. در واقع، در گفتگوهای این کتاب بعضی از دلایل تصمیم نویسنده به ترک حزب کمونیست در سال ۱۹۳۰ دیده می‌شود.

 

 

کتاب صوتی چگونه بر خود مسلط شویم

 

این کتاب روش‌های عملی توانمند بودن، فرمانروایی بر غرایز و چیرگی بر هیجانات را آموزش می‌دهد. تسلط بر خویش، در امور جزئی روزانه یا در لحظات حیاتی تصمیم‌گیری‌های مهم، از اهمیتی اساسی برخوردار است.

 

 

کتاب صوتی بهرام و گل‌اندام

 

«بهرام و گل‌اندام» از مجموعه «ادبیات مکتب خانه‌ای ایران» است که از ابعاد مختلفِ آموزشی، تاریخی و روایی به قصه‌های ادبیات مکتب‌خانه‌ای می‌پردازد.

پادشاه عارف روم پس از چهل سال صاحب فرزندی به نام بهرام می‌شود. چون بهرام به سن رشد می‌رسد، پدر به او هفت پند شاهانه می‌دهد و خود عبادت پیش می‌گیرد و کشور را به او می‌سپارد. روزی بهرام شاه در شکارگاه شیری قوی را بر زمین می‌زند؛ سپس به دنبال آهویی به گنبدی داخل می‌شود. چشمش به صورتی زیبا و دلفریب می‌افتد. بهرام عاشق آن صورت می‌شود. بر پای تخت پیری نشسته است که تصویر را متعلق  به گل اندام دختر پادشاه چین می‌داند که هر سال تنها یک بار از قصر خود بیرون می‌آید و …

 

کتاب صوتی پرورده با عشق

 

کتاب صوتی «پرورده با عشق» نوشته شینیچی سوزوکی است. این کتاب داستان‌های ساده اما واقعی و درست تجربه‌های یک معلم موسیقی به نام شینیچی سوزوکی است. قصه‌های او با لحنی ساده و صمیمی مبین ساعاتی است که این معلم، خستگی ناپذیرانه، صرف آموزش هر یک از شاگردانش کرده است. سوزوکی به خاطر دستاوردهای بشردوستانه‌اش و یک عمر تلاش برای پرورش کودکان، کاندیدای دریافت جایزه صلح نوبل شد، اما آن سال، جایزه نوبل به مادر ترزا رسید.

 

 

کتاب صوتی فیلسوفان بدکردار

 

کتاب صوتی «فیلسوفان بدکردار» نوشته ‌نایجل راجرز، فارغ‌التحصیل رشته تاریخ و تاریخ هنر از دانشگاه کمبریج، و مل تامپسون، نویسنده بریتانیایی و استاد دانشگاه در حوزه فلسفه و اخلاق است که بر اساس زندگی هشت فیلسوف اروپایی نوشته شده، اما بدان معنا نیست که آنچه در این کتاب به آن هشدار داده شده مربوط به فیلسوفان غیراروپایی نمی‌شود. این کتاب از جهت نگاه جامع وکاملی که به فلسفه به عنوان مجموعه جامع و درخوری که به فیلسوف و فلسفه‌پردازی می‌پردازد، اثری شایسته به شمار می‌رود.