سبد خريد شما : 0
هدیه

«بزرگداشت آقای نویسنده»

روز پنجشنبه ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷ همزمان با روز قلم، گرامی‌داشتِ یاد و خاطره «نادر ابراهیمی» با عنوان «بزرگداشت آقای نویسنده» در مجموعه فرهنگی-‌سینمایی هنر شهرآفتاب شیراز برگزار شد. این مراسم با حضور کیومرث پوراحمد (کارگردان‌ سینما)، فرزانه منصوری (همسر نادر ابراهیمی)، پیام دهکردی (بازیگر و صداپیشه) و سید محمدامین جعفری (شاعر) برگزار گردید و طی آن مستند «سفر ناتمام» به کارگردانی «حسن فتحی» برای حضار نمایش داده شد.

به دنبال پخش این مستند، سرکار خانم فرزانه منصوری و کیومرث پوراحمد، از نادر ابراهیمی و کارهای او و زندگی حرفه‌ای و شخصی او گفتند و یاد خاطراتی گفته و ناگفته را دوباره زنده کردند.

در ادامه این برنامه، پیام دهکردی قطعاتی از کتاب‌های صوتی «یک عاشقانه‌ آرام»، «چهل نامه‌ کوتاه به همسرم» و «بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم» را اجرا کردند. اجرای زنده‌ی پیام دهکردی در پس‌زمینه‌ آرامِ پیانو با نوازندگی آریا گازر نوه نادر ابراهیمی همراه بود که ضیافتی از موسیقی و واژه‌ و صدا را رقم زد و برای حاضران این نشست، خاطره‌ای نو ساخت.

«یک عاشقانه‌ی آرام»، «چهل نامه‌ی کوتاه به همسرم» و «بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم» از جمله آثاری‌ست که با صدای گرم و یکه‌ی «پیام دهکردی» منتشر شده تا کلماتِ جاودانِ «نادر ابراهیمی» با رنگ‌ِ دیگری در جغرافیای خیال‌مان ماندگار شود.

«نوین کتاب گویا» با عنوان تنها ناشر صوتی آثار «نادر ابراهیمی» در این مراسم حضور داشت.