سبد خريد شما : 0
هدیه

۵ کتاب صوتی جدید از سوی نوین کتاب گویا روانه بازار شد

نوین کتاب گویا، نخستین ناشر تخصصی کتاب صوتی در ایران، ۵ کتاب صوتی جدید که نسخه چاپی آن از پرفروش‌ترین‌های بازار به‌شمار می‌رود، در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. این کتاب‌ها شامل درخت پرتقال، ماشین مرا بران، آبی‌تر از گناه، راز و شاه‌کلید می‌شود.

«کارل فوئنتس» نویسنده شهیر مکزیکی در کتاب «درخت پرتقال» نگاه سنتی به تاریخ را به پرسش گرفته و  یکی از آزادانه‌ترین آثارش را خلق کرده است. او در این کتاب نمی‌خواهد گرفتار چارچوب زمان باشد، بلکه می‌خواهد فراتر از زمان حرکت کند. مردگان در «درخت پرتقال» از وقایع محتملی سخن می‌گویند که در تاریخ رخ نداده است، اما در داستان رخ می‌دهد. داستان‌های «دو کرانه»، «فرزندان فاتح» «دو نومانسیا» و «دو آمریکا» نگاه متفاوت فوئنتس را دراین کتاب به شیوه خاصی بیان می‌کنند. نسخه چاپی کتاب، پیش از این توسط نشر ققنوس به چاپ رسیده و نسخه صوتی کتاب، با صدای «منوچهر زنده‌دل» گوینده و بازیگر توانمند کشورمان تولید شده است.

کتاب «ماشین مرا بران» یکی از کتاب‌های پرفروش هاروکی موراکامی، نویسنده برجسته ژاپنی و خالق رمان کافکا در کرانه است. این مجموعه پنج داستان از این نویسنده را در بردارد: «شهر گربه‌ها»، «ماشین مرا بران»، «سامسای عاشق»، «پیاده تا کوبه»، «نخستین حمله به نانوایی». این کتاب، با صدای «حسن آزادی» تولید و روانه بازار شده است.

«آبی تر از گناه» اثر محمد حسینی نویسنده معاصر ایرانی، برنده جایزه هوشنگ گلشیری و برنده عنوان بهترین رمان فارسی سال در ششمین دوره مهرگان ادب است که کتاب چاپی آن توسط انتشارات ققنوس به چاپ رسیده است. راوی داستان، پسر جوان شهرستانی دست و پا چلفتی است که برای کار به تهران آمده است. او به استخدام شازده‌ای قجری در می‌آید تا برایش کتاب بخواند. نسخه صوتی کتاب با صدای «حسن آزادی» تولید شده و در دسترس مخاطبان است.

کتاب «راز» اثری است از روندا برن که توسط مسیحا برزگر ترجمه و با صدای شاهین شرافتی به صورت کتاب صوتی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. کتاب «راز» تا کنون به ۴۶ زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده است.

«شاه کلید» اثر چارلز هانل نویسنده، فیلسوف و تاجر آمریکایی به ۲۴ تمرین برای تقویت قوه تجسم پرداخته است، که باید به صورت هفتگی انجام شود. نکته مهم آن است که شاه کلید به مخاطبان کمک خواهد کرد تا به افکار خود مسلط شوند. این کتاب که با صدای «منوچهر زنده‌دل» تولید شده است، به قانون جذب می پردازد و اینکه توانایی فرد در آفرینش سلامت، شادی، موفقیت، آرامش و هرچه بخواهند نامحدود است.

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های فوق را از تمامی کتاب‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های آنلاین معتبر و همچنین سایت نوین کتاب گویا خریداری کنند.