سبد خريد شما : 0
?>

سکون و حرکت منتشر شد

به گزارش روابط عمومی نوین کتاب گویا کتاب «سکون و حرکت» که یکی از آثار کلاسیک و علمی کریشنا مورتی است با ترجمه استاد محمدجعفرمصفا در قالب کتاب صوتی منتشر شد.

این کتاب حاصل گفتگو ی هفت نفر با کریشنا مورتی است. شخصیت این افراد مشخص نیست اما مورتی به سوالات آنها پاسخ می دهد و گاهی نیز میان خودشان بحث‌هایی صورت می‌گیرد. در این اثر صوتی، حسن آزادی، از گویندگان پیشکسوت رادیو، در جایگاه کریشنا مورتی به سوالات دیگر پرسش‌کنندگان جواب می‌دهد.

فصل‌های مختلف و موضوعاتی که درباره آنها در این اثر صحبت می‌شود عبارت است از:‌ شعله اندوه، کیمیاگری و دگرگونی، غلبه بر شر، برانگیختن انرژی، اولین قدم آخرین قدم است، ثبات و دانش، انرژی و تحول، مشاهده‌گر و «آن‌چه هست»، سلول‌های مغز و جهش، حرکتی در جهت برگشت به درون، زمان عامل فساد و انحطاط،  جاودانگی و بقای روح، خدا مذهب مرگ هنر و…، زیبایی و ادراک، نظم و ایده، ابژکت، دانش و ادراک.

آقایان ابوالفضل شاه‌بهرامی، مهیار ستاری، محمد امرایی، مصطفی هرآیینی، محسن بولحسنی، محسن پاک‌پناه و حسین مسعودی آشتیانی دیگر گویندگانی هستند که در جایگاه پرسش‌کننده سوالات خود را با کریشنا مورتی در میان می‌گذارند.

کتاب «سکون و حرکت»‌ نوشته کریشنا مورتی با ترجمه محمدجعفر مصفا از نشر چاپی قطره در مدت زمان ۸ ساعت و ۵۱ دقیقه در نوین کتاب گویا صوتی شد.