سبد خريد شما : 0
?>

نظر یوال نوح هراری درباره پول چیست؟

به گزارش روابط عمومی موسسه نوین کتاب گویا، کتاب «پول» نوشته یوال نوح هراری با صدای میلاد فتوحی منتشر شد.

هراری در این کتاب به بررسی شکل‌گیری پدیده پول و تاثیر آن در زندگی انسان‌ها می‌پردازد. او به این سوالات جواب می‌دهد: پول چطور اختراع شد؟‌ چرا انقدر پول در زندگی ما مهم است؟ و آیا پول باعث خوشبختی یا بدبختی ما می‌شود؟

پس از پاسخ به این پرسش‌ها او برای مخاطب خود شرح می‌دهد که ما در آستانه یک انقلاب بزرگ در زمینه پول هستیم. حال، چه این انقلاب را دوست داشته باشیم و چه نه. زیرا زندگی ما متفاوت از قبل شده و عواملی مثل سرعت، نظام سرمایه‌داری، تغییر سبک زندگی انسان‌های قرن بیست و یک بر پول و استفاده از آن در آینده تاثیر می‌گذارد.

این کتاب شامل سرفصل‌هایی مانند: «بوی خوش پول»، «ارزش آن چقدر است؟»، «باورهای سرمایه‌داری»، «مکتب فکری بازار آزاد»، «جهنم سرمایه‌داران» و… می‌شود.

نوح هراری، نویسنده کتاب‌های «انسان خردمند» و «انسان خداگونه» متولد سال ۱۹۷۶ است که در بیست سالگی به انگلستان رفت و در دانشگاه اکسفورد تحصیل کرد.

کتاب «پول» نوشته یووال نوح هراری با ترجمه مهین کیان در انتشارات کتاب کوچه با صدای میلاد فتوحی، دوبلور و گوینده و انتخاب موسیقی رامین وطن‌نیا در ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه در نوین کتاب گویا در قالب کتاب صوتی منتشر شده است.