?>

پنج کتاب صوتی پیشنهادی با موضوعات مختلف، بخش سوم

پنج کتاب صوتی پیشنهادی با موضوعات مختلف، بخش سوم

 

بهتر دیدیم در این روزهای پایانی سال، بسته‌های پیشنهادی شنیدنی جذابی را برای شما معرفی کنیم. این بسته‌ها حوزه‌های مختلفی را دربرمی‌گیرد. از داستان و شعر و رمان گرفته تا روانشناسی و مدیریت و کسب‌وکار و کودک و نوجوان.

 

پسته‌ی شنیدنی سوم را با هم مرور کنیم. این بسته شنیداری را ظرف دو روز آینده می‌توانید با استفاده از کد زیر، با ۵۰ درصد تخفیف، تهیه کنید:

 

کد تخفیف: nkg-64w

 

کتاب صوتی صد سال تنهایی

 

گابریل گارسیا مارکز به‌خاطر این کتاب، موفق به کسب نوبل ادبی شده است. او در صد سال تنهایی، سبکی نو را بنیان نهاد. مارکز در عین واقع‌گرایی و واقع‌نمایی، عناصر شگفت‌انگیز دنیای اسطوره و تخیل را به عقاید خاص مردم پیوند داد و اثری متفاوت با دنیای واقعیت یا تخیلِ محض ساخت. این سبک را در اصطلاح رئالیسم جادویی می‌گویند. رمان صد سال تنهایی در سال ۱۹۶۵ در شمارگان هشت‌هزار نسخه و به زبان اسپانیایی در آرژانتین به چاپ رسید که همه‌ نسخه‌های آن در هفته‌ی اول فروخته شد.

 

 

کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی

 

کتاب صوتی ده راز موفقیت و آرامش درونی برای افرادی‌ست که تصمیم گرفته‌اند آگاهانه مسیر زندگی خود را تعیین کنند و با کمک این کتاب کوچک به موفقیت و آرامش خواهند رسید.

کتاب «ده راز موفقیت و آرامش درونی» به صورت مشروح ده راه را در قالب برنامه‌ای روزانه و کاملاً عملی ارائه می‌کند، برنامه‌ای که احساس ضعف و بی‌کفایتی را از زندگی افراد حذف می‌کند.

 

 

کتاب صوتی کیمیاگر

 

کیمیاگر، اثر پائولو کوئلیو، درباره‌ جوانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که چوپان می‌شود تا زادگاهش را در اندلس ترک کند و دنیا را ببیند.
در این مسیر به شمال افریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند. در راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند،
و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود.
همه‌ این افراد، سانتیاگو را در مسیر جست‌و‌جویش هدایت می‌کنند.
هیچ‌کس نمی‌داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می‌تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟
اما چیزی که در آغاز ماجراجویی‌ای کودکانه به نظر می‌رسید،
سرانجام به جست‌و‌جوی گنجی مبدل می‌شود که فقط در درون می‌توان آن را یافت.
تحقق بخشیدن به افسانه‌ی شخصی یگانه وظیفه‌ آدمیان است. همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری، سراسر کیهان همدست می‌شود تا بتوانی این آرزو را تحقق بخشی…

 

 

کتاب صوتی من او را دوست داشتم

 

آنا گاوالدا رمان‌نویس مشهور قرن بیستم میلادی و اهل فرانسه است. از او تاکنون چندین رمان کوتاه به فارسی برگردانده شده است. یکی از رمان‌های مشهور و پرفروش این نویسنده فرانسوی «من او را دوست داشتم» می‌باشد که توسط الهام دارچینیان به فارسی ترجمه شده است. در بخش اول کتاب «کلوئه» روایت می‌کند که همسرش او را به خاطر زنی دیگر ترک کرده و او از این مسئله بسیار اندوهگین است. او حس یک شکست خورده واقعی را دارد اما با این حال دلش می‌خواهد همچون گذشته زندگی را ادامه دهد و به زندگی برگردد.

 

 

کتاب صوتی گاو بنفش

کتاب صوتی گاو بنفش نوشته ست گادین است و منظور از گاو بنفش تولید محصول جدیدی است که با تمام آنچه در بازار هست متفاوت باشد. این کتاب کتابی ضروری برای فن بازاریابی است. روش‌های قدیمی بازاریابی منسوخ شده‌اند و گادین شما را ترغیب می‌کند به تجارت خود مطمئن نباشید و خطر کنید. در کتاب گاو بنفش گروه بازاریان ست گادین مصرانه از همه درخواست می‌کنند با طراحی، آفرینش و فروش محصولات جدید به رونق بازار خود بیندیشند. رویکردهای متغیر را با تجارت خود منطبق سازند. این کار ضامن بقای کمپانی و البته نوآوری در روزی تازه خواهد بود.