سبد خريد شما : 0
?>

کتابهای صوتی به قلم اکهارت تول

کتابهای صوتی به قلم اکهارت تول

 

اکهارت تول، اکهارت تُله، اکهارت تُل یا اکهارت تُلی

اکهات تول در سال ۲۰۱۱ از سوی Watkins Review به عنوان تأثیر گذارترین شخصیت معنوی جهان معرفی شد. در سال ۲۰۰۸ ستون‌نویس نیویورک‌تایمز او را محبوب‌ترین نویسنده کتاب‌های معنوی نامید. تول ادعا می‌کند که بیشتر سال‌های زندگی‌اش را تا پیش از ۲۹ سالگی، که دستخوش یک دگرگونی درونی شد، در افسردگی گذرانده است. پس از این تجربه، او چند سال را بدون کار و سرگردان اما در حالت سرخوشی درونی گذراند و پس از آن یک معلم معنوی شد. پس از آن او به امریکای شمالی مهاجرت کرد و کتاب نیروی حال را در سال ۱۹۹۷ منتشر کرد.

بعد از این دوره، دانشجویان سابق کمبریج و دوستانش از او در مورد افکارش می‌پرسیدند و او در پاسخ شروع به مشاوره و آموزشهای معنوی کرد. او این کار را به مدت پنج سال ادامه داد. در سال ۱۹۹۵، پس از چندین مسافرت به آمریکای شمالی و غرب آمریکا در ونکوور ساکن شد و همان‌جا با همسرش کیم انگ آشنا شد. کتاب اول تول، نیروی حال، اولین بار در سال ۱۹۹۷ در ۳۰۰۰ نسخه منتشر شد. “من خودم هفتگی تعداد کمی کتاب را به کتابفروشی‌های کوچک ونکوور می‌بردم. دوستانم هم با گذاشتن کتاب در کتابفروشیهای دورتر کمکم می‌کردند .” تا سال ۲۰۰۸، کتاب به ۳۳ زبان ترجمه شده بود.

تول در درباره این که چطور آموزگار امور معنوی شده، می‌گوید که تا سی سالگی احوالش خوش نبوده، مدام دچار افسردگی می‌شده و حتی قصد خودکشی داشته است تا این که نیمه شبی ناگهان از خواب می‌پرد و همان طور که عمیقا میلی به زندگی نداشته، متوجه احساسی متفاوت می‌شود. از خودش می‌پرسد که من یکی هستم یا دو تا؟ و بعد حالی متفاوت تجربه می‌کند. از آن شب به بعد، همه چیز را تازه و بکر تجربه می‌کند. و آنقدر دنیا در نظرش متفاوت می‌شود که کم‌کم خود را آموزش‌دهنده امور معنوی می‌بیند.

کتاب‌های تمرین نیروی حال و کتاب تمرین نیروی حال او از پرآوازه‌ترین آثار او در سراسر جهان است.

 

اگر علاقه‌مند به شنیدن کتاب‌های صوتی به قلم اکهارت تول باشید، می‌توانید سه عنوان از بهترین کتاب‌های اکهارت تول را بشنوید: (روی هر عنوان کلیک کنید)

 

کتاب صوتی نیروی حال با صدای مسیحا برزگر

کتاب صوتی «نیروی حال» سعی دارد به مخاطبانش بگوید در هر موقعیت زیستی و جغرافیایی بدون در نظر داشتن  آنچه در سر گذرانده‌اند و یا ممکن است پیش رو داشته باشند می‌توانند صاحب حالی عمیق و بی‌همتا و جاودان شوند و معنایی تازه برای زندگی خود تعریف کنند.

 

کتاب صوتی تمرین نیروی حال با صدای نیما رئیسی

کتاب صوتی «تمرین نیروی حال» کتابی است برای غلبه بر ذهن، غلبه بر  دنیای افکار محدودکننده به کمک تمرین و تمرین.

اکهارت تول خود در مقدمه کتابش می‌نویسد: کتاب «تمرین نیروی حال» از زمان اولین چاپ آن در سال ۱۹۹۷ تا به امروز تاثیر بسیار فراتر آنچه برای من تصور بود، بر آگاهی جمعی سیاره داشته است. این کتاب به ۱۵ زبان ترجمه شده است و هر روز از خوانندگان آن از سراسر جهان دریافت می کنم که می‌گویند زندگی آنها به کمک آموزه‌های ارائه‌شده در این کتاب دگرگون شده است. اگرچه آثار جنون ذهن خودمحور همچنان در همه جا دیده می‌شود، اما پدیده تازه‌ای در شرف شکل‌گیری است…»

 

کتاب صوتی زمینی نو با صدای مسیحا برزگر

کتاب صوتی «زمینی نو» قصد دارد بر اطلاعات شما بیفزاید و باورهای تازه به ذهن شما تزریق کند. این کتاب به بحث درباره‌ی معنویت و تاثیر دین بر انسان پرداخته است. زمینی نو، به بررسی بیشتر این عقاید می‌پردازد تا نشان دهد خودبینی اساس خوشبختی نیست، بلکه منشا تضادها و رنج‌ها در این جهان است. تول در این کتاب توضیح می‌دهد که چگونه خودپرستی ما ایجاد اختلال‌هایی می‌کند که به خشم، حسادت و بدبختی منجر می‌شود و در عین حال نشان می‌دهد چگونه بیدار و آگاه شوند و با انتخاب مسیر درست به حیاتی با معنا برسند.