سبد خريد شما : 0
?>

کتاب صوتی «ضیافت به‌صرف گلوله» منتشر شد.

کتاب صوتی «ضیافت به‌صرف گلوله» نوشته مجید قیصری با صدای مهیار ستاری و موسیقی رامین وطن‌نیا منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه نوین کتاب گویا، کتاب «ضیافت به‌صرف گلوله» نوشته مجید قیصری، که در قالب کتاب صوتی توسط موسسه «نوین کتاب گویا» منتشر شده، به ماجرای مردی به نام سرگرد بهزاد فرحان می‌پردازد که در زمان حمله عراق به ایران، بدون اجازه از سازمان مربوطه خویش، برای مبارزه به خرمشهر رفته، اسیر دشمن می‌شود. پس از پایان جنگ نیز پنهانی به ایران باز می‌گردد. پس از بازگشت، با ارسال دعوتنامه‌ای به همکاران زمان وقوع جنگ، آنها را به منزل خود دعوت می‌کند. قبل از ساعت گردهمایی، مورد اصابت گلوله‌‍‌‌ای از ناحیه سر قرار گرفته، بستری می‌شود. پس از رسیدن مهمانان و برادرش معلوم می‌شود که او قصد داشته است وقایع اوایل جنگ را، که منجر به سقوط خرمشهر شد، برملا سازد.

مجید قیصری نویسنده کتاب، که به عنوان نویسنده حوزه ادبیات جنگ شناخته می‌شود، برنده جوایز ادبی همچون رمان برتر اوراسیای روسیه، برگزیده کتاب سال شهیدحبیب غنی‌پور، جایزه قلم زرین سال ۸۵، برگزیده جایزه بهترین کتاب سال به انتخاب انجمن قلم ایران، برگزیده جایزه مهرگان ادب و برگزیده جایزه نویسندگان و منتقدان مطبوعات شده است.

رمان «ضیافت به‌صرف گلوله» با خوانش هنرمندانه و دلنشین مهیار ستاری، بازیگر نمایش رادیویی و گوینده، روایت شده است؛ و رامین وطن‌نیا با انتخاب موسیقی برای تک‌تک اتفاقات داستان کمک هنرمندانه‌ای در فضاسازی داستان کرده است.