روایت‌هایی متفاوت از تاریخی زنده

روایت‌هایی متفاوت از تاریخی زنده

روایت‌هایی متفاوت از تاریخی زنده

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

انتشارات نوین کتاب گویا 3 عنوان از کتاب‌های خود را که از پرفروش‌ترین کتاب‌های عاشورایی است، به مدت 6 روز با چهل درصد تخفیف عرضه می‌کند تا فرصتی باشد برای دیدن و شنیدن واقعه عاشورا با نگاهی متفاوت.

به گزارش روابط عمومی نوین کتاب گویا، اولین ناشر تخصصی کتاب صوتی در ایران، سه عنوان کتاب پرفروش در حوزه وقایع عاشورا با عنوان‌های «فصل شیدایی لیلاها»، «پدر، عشق، پسر» و «به لهجه سپیدار» با صدای نویسندگانشان و دیگر هنرمندان این عرصه، و با آهنگسازی حرفه‌ای تولید و منتشر کرده است.

کتاب «به لهجه سپیدار»، با نویسندگی و گویندگی علی میرمیرانی؛ به محرم و عاشورا از زاویه دید یک فرد عامی و کوچه بازاری نظر می‌کند. علی میرمیرانی سال‌ها با نام ابراهیم رها کتاب نوشته است. می‌توان داستان بلند او را به سه بخش اصلی تقسیم کرد. در بخش اول داستان از زبان یک زخم‌خورده عاطفی‌ است که از شکست‌های خود در زندگی می‌گوید و بهانه‌هایی که برای دوباره برخاستن دارد. در بخش دوم داستان، تحولات درونی این شخص همزمان با محرم و متناسب با حال و هوای عاشورا بیان می‌شود و در بخش سوم، شخصیت اصلی زندگی متفاوت خود را آغاز می‌کند.

کتاب «فصل شیدایی لیلاها»، نوشته سید علی شجاعی و با صدای مصطفی رحماندوست، شاهین علایی‌نژاد، غلامحسین مراقبی، احسان چریکی، غلام بابوته و مسعود میرزایی؛ قصه کربلا را از دید هفت راویِ عاشورا که هر کدام سرگذشت و قصه‌ای متفاوت دارند، مرور کرده است.

کتاب «پدر، عشق و پسر»، با نویسندگی و گویندگی سید مهدی شجاعی؛ مشخصا به موضوع رشادت‌های حضرت علی اکبر (ع) می‌پردازد. آهنگسازی مهدی زارع بر این اثر، بر جذابیت‌های محتوایی و به خیال کشیدن واقع آن زمان، افزوده است.

نوین کتاب گویا، اولین ناشر تخصصی کتاب صوتی در ایران، با همراهی اپلیکیشن‌های کتابی این آثار را با تخفیف 40درصد در اختیار علاقمندان به کتاب قرارداده است، تا همگی بتوانند وقایع عاشورا را با نگاهی متفاوت، در قالب شنیداری بشنوند.

کد تخفیف خرید آثار: nkgaftab40

 

      

           به لهجه سپیدار                                پدر، عشق و پسر                                        فصل شیدایی لیلا‌ها

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.