همین حالا کتابت رو انتخاب کن. 30% تخفیف، ویژه اولین خرید با کد تخفیف nkg30

گزارشی واقعی از مشاغل آینده
میانگین امتیاز: 4.00
تعداد امتیاز دهندگان: 0

گزارشی واقعی از مشاغل آینده

براساس آمار و داده‌های واقعی از امروز برای سال 2025 خودتان برنامه‌ریزی کنید

کتاب «گزارشی واقعی از مشاغل آینده» توسط «کلاوس شواب» رئیس هیات مدیره مجمع جهانی اقتصاد و «سادیا زهیدی» از اعضای هیات مدیره‌ مجمع جهانی اقتصاد ارائه شده است. این کتاب ارائه‌دهنده‌ی دیدگاه‌هایی است که برای هدایت مشاغل و کارگران به سمت فرصت‌های شغلی حال و آینده مورد نیاز است و همچنین این کتاب چشم‌انداز‌های مورد انتظار مشاغل و مهارت‌های منطبق با تکنولوژی را تا سال 2025 برررسی کرده ‌است.

همین حالا کتابت رو انتخاب کن. 30% تخفیف، ویژه اولین خرید با کد تخفیف nkg30

قیمت محصول : ۳۴,۰۰۰ تومان

به اشتراک بگذارید
کلاوس شواب
کلاوس شواب
نویسنده کتاب صوتی گزارشی واقعی از مشاغل آینده

...

سادیا زهیدی
سادیا زهیدی
نویسنده کتاب صوتی گزارشی واقعی از مشاغل آینده

...

فریبا موسوی
فریبا موسوی
مترجم کتاب صوتی گزارشی واقعی از مشاغل آینده

...

میلاد فتوحی
میلاد فتوحی
گوینده کتاب صوتی گزارشی واقعی از مشاغل آینده

در تیرماه سال 1366 در شهر سنندج متولد شد و در 6 سالگی به دلیل اشتغال پدرش در اصفهان به آنجا رفت و از آن پس تمام مقاطع تحصیلی خود را در این شهر گذارند. وی فارغ التحصیل رشته عمران در ...

رامین وطن‌نیا
رامین وطن‌نیا
انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ کتاب صوتی گزارشی واقعی از مشاغل آینده

رامین وطن‌نیا در 7 تیر 1370 به دنیا آمده است و کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه هنر دارد. او عضو کانون صدابرداران ایران است.

درباره گزارشی واقعی از مشاغل آینده

براساس آمار و داده‌های واقعی از امروز برای سال 2025 خودتان برنامه‌ریزی کنید

کتاب «گزارشی واقعی از مشاغل آینده» توسط «کلاوس شواب رئیس هیات مدیره مجمع جهانی اقتصاد و «سادیا زهیدی» از اعضای هیات مدیره‌ مجمع جهانی اقتصاد ارائه شده است. این کتاب ارائه‌دهنده‌ی دیدگاه‌هایی است که برای هدایت مشاغل و کارگران به سمت فرصت‌های شغلی حال و آینده مورد نیاز است و همچنین این کتاب چشم‌انداز‌های مورد انتظار مشاغل و مهارت‌های منطبق با تکنولوژی را تا سال 2025 برررسی کرده ‌است.

در این کتاب با توجه به محدودیت‌های اخیر بازار کار، راهکارهایی به بخش دولتی ارائه شده که با تقویت مهارت و مهارت‌افزایی کارکنان خود، با جدیت بیشتری آینده کارکنان در معرض خطر بیکاری را مورد بررسی قرار دهد. در واقع این کتاب بر اساس آمار و داده‌های واقعی به ما کمک می‌کند که از امروز برای آینده خودمان برنامه‌ریزی کنیم.  

کتاب صوتی «گزارشی واقعی از مشاغل آینده» شامل سه فصل اصلی است. فصل اول ‌به چشم‌انداز بازار کار، در شرایط اقتصادی متأثر از همه‌گیری بیماری می‌پردازد. فصل دوم تحول در بازار کار در سال‌های 2025-2020 را پیش‌بینی می‌کند. فصل سوم به راهبردهای بخش خصوصی و دولتی برای احیای بازار کار می‌پردازد.  

کتاب صوتی «گزارشی واقعی از مشاغل آینده» توسط فریبا موسوی ترجمه و با صدای میلاد فتوحی در نوین‌کتاب شنیداری شده است. شنیدن این کتاب صوتی برای همه افرادی که به بررسی و مطالعه درباره‌ی اقتصاد جهانی و آینده مشاغل علاقه دارند پیشنهاد می‌شود.  

در بخشی از کتاب می‌شنویم:

«نگرانی‌ها درباره‌ی جابه‌جایی شغل‌ها به‌دلیل پیشرفت تکنولوژی و افزایش اختلافات اجتماعی در سطح جهان، شوک‌های اقتصادی و سلامتی در سال 2020، همگی موجب سقوط اقتصاد و اختلال نیروی کار شده و ناکارآمدی قراردادهای اجتماعی ما را کامل آشکار کرده است. ما در دوران سرنوشت‌سازی هستیم. تصمیمات و انتخاب‌های امروز ما تعیین‌کننده‌ی مسیر حرکت زندگی و امرار معاش نسل‌های پس از ما خواهد بود. امکانات نوآورانه‌ی حاصل از پیشرفت تکنولوژی که تعریف‌کننده‌ی شرایط زمانی ماست، می‌تواند به آزاد شدن توان بالقوه‌ی انسان نیز کمک کند.»

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.
مشخصات کتاب صوتی گزارشی واقعی از مشاغل آینده
موضوع
اقتصاد

مدت
2 ساعت و 29 دقیقه

حجم فایل
133 مگابایت

تعداد ترک
4

شابک
978-622-242-713-9

سال انتشار کتاب صوتی
1400
پدیدآورندگان کتاب صوتی گزارشی واقعی از مشاغل آینده
نویسنده
کلاوس شواب ، سادیا زهیدی

مترجم
فریبا موسوی

گوینده
میلاد فتوحی

انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ
رامین وطن‌نیا

صدابردار
بهروز کاشی‌ساز

ناظر ضبط
منیژه قاسمی‌فرد

ضبط
استودیو دریا

گرافیک
مهدی رجبی

ناشر کتاب چاپی
کتاب کوچه

ناشر کتاب صوتی
نوین‌کتاب