همین حالا کتابت رو انتخاب کن. 30% تخفیف، ویژه اولین خرید با کد تخفیف nkg30

جزیره مثنوی
میانگین امتیاز: 0.00
تعداد امتیاز دهندگان: 0

جزیره مثنوی

درمان به روش مثنوی معنوی مولانا؛ روانشناسان بسیاری وجود دارند که معتقدند ادبیات نغز فارسی می‌تواند به مثابه یک داروی مفید برای روح انسان به کار برود، تنها اگر با فردی اهل ادب و عاشق اندیشه‌ورزی مواجه باشیم.

مجموعه «جزیره مثنوی» که توسط علیرضا شریعتی ساده‌نویسی و روایت شده، درست مثل یک پادزهر عمل می‌کند، برای روح کسانی که به دنبال حال خوب هستند و باور دارند بدی‌ها و سیاهی‌های این جهان به خوبی‌ها و سپیدی‌هایش چربیده است.

اگر تا امروز به سراغ مثنوی مولانا نرفته‌اید، مجموعه «جزیره مثنوی» یک دعوت رسمی از شماست؛ چراکه با به کارگیری شیوه‌ای خاص و نوین، امکان لذت بردن از این اثر ادبی را برای همه فراهم می‌کند.

همین حالا کتابت رو انتخاب کن. 30% تخفیف، ویژه اولین خرید با کد تخفیف nkg30

قیمت محصول : ۲۰,۰۰۰ تومان

به اشتراک بگذارید
جلال‌الدین محمد بلخی
جلال‌الدین محمد بلخی
شاعر کتاب صوتی جزیره مثنوی

جلال‌الدین محمد بلخی در ششم ربیع‌الاول سال 604 هجری قمری در بلخ به دنیا آمد. پدرش از بزرگان صوفیه و مردی عارف بود...

علیرضا شریعتی
علیرضا شریعتی
گوینده کتاب صوتی جزیره مثنوی

علیرضا شریعتی متولد سال 1365 است و بیش از یک دهه در حوزه توسعه فردی فعال بوده. او روانشناس، مشاور فردی و سازمانی، مدرس و کارشناس تکنیک‌های موفقیت...

بهنام کلاه‌بخش
بهنام کلاه‌بخش
انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ کتاب صوتی جزیره مثنوی

بهنام کلاه بخش در اول اردیبهشت 1353در کرمانشاه به دنیا آمده و نزد استادانی مسعود زنگنه مجد و مسعود شعاری آموزش دیده است. او نوازندگی را با سازهای بلز و ملودیکا در کودکی آغاز کرد و ...

رامین وطن‌نیا
رامین وطن‌نیا
انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ کتاب صوتی جزیره مثنوی

رامین وطن‌نیا در 7 تیر 1370 به دنیا آمده است و کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه هنر دارد. او عضو کانون صدابرداران ایران است.

درباره جزیره مثنوی

مردم در مواجهه با اشعار خوب فارسی کهن، به چند دسته می‌شوند. بعضی از آنها شعر و حکایت می‌خوانند تا از نفس ادبیات فارسی لذت ببرند، بعضی از آنها هم در پی درک معنی و تفسیر و تعبیرند و بیشتر ترجیح می‌دهند چیزی را تحت عنوان «پیام حکایت» برای خودشان بازیابی کنند. اگر شما هم در همین دسته آخر قرار می‌گیرید، فایل صوتی «جزیره مثنوی» جای خالی خود را در تلفن همراه شما به رخ‌تان می‌کشد. این کتاب با صدای علیرضا شریعتی تولید شده است.

در بسیاری مواقع فهم عمیق متن‌های منظوم و منثور ادبیات فارسی سخت می‌شود، چراکه از الفاظ کهن و قدیمی در آن استفاده شده است. ایده خلاقانه علیرضا شریعتی این بوده که این حکایت‌ها را به زبانی ساده و همه‌فهم بازنویسی کرده و برای ما روایت کرده است. به عبارت بهتر، در این کتاب صوتی، هم اشعار خود مولوی را می‌شنویم و هم توضیحات راوی را؛ که نوعی ساده‌نویسی همان ابیات است و فهم و درک شعر را برای مخاطب آسان می‌کند.

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.
مشخصات مجموعه کتاب جزیره مثنوی
موضوع
ادبیات کلاسیک

سال انتشار کتاب صوتی
1401
پدیدآورندگان مجموعه کتاب جزیره مثنوی
شاعر
جلال‌الدین محمد بلخی

گوینده
علیرضا شریعتی

انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ
بهنام کلاه‌بخش ، رامین وطن‌نیا

ناظر ضبط
الناز کریمی

بازشنوا
فریدون دهقانی

ضبط
استودیو نوین‌کتاب

گرافیک
مهدی رجبی

ناشر کتاب صوتی
نوین‌کتاب