همین حالا کتابت رو انتخاب کن. 30% تخفیف، ویژه اولین خرید با کد تخفیف nkg30

رامین وطن‌نیا

رامین وطن‌نیا

موسیقی، انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ، انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ، انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ، میکس و مسترینگ، صدابردار، آهنگسازی، میکس و مسترینگ، آهنگساز، آهنگساز، تنظیم، میکس و مسترینگ، تنظیم، میکس و مسترینگ

رامین وطن‌نیا در 7 تیر 1370 در بیجار به دنیا آمده است و کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه هنر دارد. او عضو کانون صدابرداران ایران است و Recom بین‌المللی در جهت تحصیل در موسیقی در‌ حوزه دکتری دارد. وطن‌نیا در سال‌های 1399-1395 صدابردار استودیو دانشگاه تهران و دانشگاه هنر بود و اکنون مدیر عامل و مدیر‌مسئول موسسه فرهنگی هنری «طنین آوش» است. او آهنگسازی فیلم‌های مختلفی از جمله «اتاق روشن»، «نیلوفر آبی»، «قوچ‌ها و خیال‌ها» و... را بر عهده داشته است.

 

 دو آلبوم موسیقی «نشو» و «راویس» با آهنگسازی او منتشر شده است. او در جشن رونمایی از نشو درباره «صیرورت تا ۲۷.۷» که یکی از قطعه‌‌های این آلبوم گفته است: صیرورت به معنی از بودن تا شدن است. زمانی که این قطعه را ساختم دقیقا بیست‌وهفت سال و هفت دهم سال از عمرم گذشته بود و قطعه با فضایی‌گنگ و تعلیق مانندی شروع می‌شود، چرا که پیش از تولد را نمی‌دانم چگونه بوده، پس با صدای قلب و صداهای گنگ درون رحم شروع می‌شود و سپس تولدم و دوران کودکی و در ادامه موسیقی الکترونیکی می‌شنویم که سفر به تهران را روایت می‌کند.

 ضبط و نشر بیش‌از ۳۰ آلبوم موسیقی به‌عنوان مهندس صدا در آلبوم‌هایی چون «نشو»، «تنیده در صدا»، «کوک‌های سه‌تار»،‌ «کلاژهای عاشقانه» و... از جمله فعالیت‌های حرفه‌ای رامین وطن‌نیا در حوزه صدا است.

کتاب‌های صوتی «عشق روی پیاده‌رو»، «قاشق چای‌خوری» «لیلی و مجنون» و «وامق و عذرا» با آهنگسازی رامین وطن‌نیا در نوین کتاب منتشر شده است.

آثار رامین وطن‌نیا

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.