همین حالا کتابت رو انتخاب کن. 30% تخفیف، ویژه اولین خرید با کد تخفیف nkg30

میلاد فتوحی

میلاد فتوحی

گوینده، موسیقی، کارگردان هنری و توضیح صحنه، دستور صحنه‌خوان، ناظر ضبط، گویندگان، نقش‌خوان، انتخاب موسیقی، کارگردان

در تیرماه سال 1366 در شهر سنندج متولد شد و در 6 سالگی به دلیل اشتغال پدرش در اصفهان به آنجا رفت و از آن پس تمام مقاطع تحصیلی خود را در این شهر گذارند. وی فارغ التحصیل رشته عمران در مقطع کارشناسی است. از سال 1385 با تشویق اطرافیان خود پس از گذراندن دوره های مختلف گویندگی و فن بیان زیر نظر برترین اساتید تهران و اصفهان به صورت حرفه ای کار خود را در زمینه گویندگی در اصفهان آغاز کرد. از سال 1390 به دوبله وارد شد و با جدیت، پیگیری و تلاش فراوان اولین گروه دوبلاژ اصفهان را با استفاده از گویندگان اصفهانی تاسیس و با شبکه های سراسری از جمله شبکه مستند، شبکه چهار و... همکاری کرد. وی در صدها پروژه ی تیزرهای تبلیغاتی، مستند و دوبله به عنوان گوینده فعالیت داشته است که نمونه ی برخی از کارهای کوتاه او را می‌توان در نشانی اینترنتی https://www.aparat.com/miladfotouhi مشاهده کرد. از سال 1393 تا اکنون در جشنواره های مختلفی شرکت کرد و توانست رتبه های ارزشمندی را به دست آورد که از جمله آنها میتوان به این موارد اشاره کرد:
  • رتبه اول گویندگی در چهارمین جشنواره سراسری رادیو جوان، سال 1393
  • رتبه سوم جشنواره کشوری کتاب صوتی اصفهان، سال 1394
  • رتبه اول مسابقه جادوی صدا، اولین مسابقه تخصصی دوبله در تاریخ دوبلاژ ایران (پخش شده از شبکه سوم سیما) و راهیابی به جمع گویندگان برتر دوبلاژ ایران، سال 1395
او از سال 1395 به تهران منتقل شد و فعالیت حرفه ای خود را در این شهر ادامه می دهد. کتاب های سخنگوی " این کتاب را فعلا نخر"، "معجزه"، "راه موفقیت"، "فکرتان را عوض کنید تا زندگی تان تغییر کند" و "پیش روی" با صدای میلاد فتوحی توسط نوین کتاب گویا منتشر شده است.

آثار میلاد فتوحی

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.