همین حالا کتابت رو انتخاب کن. 30% تخفیف، ویژه اولین خرید با کد تخفیف nkg30

پیشنهاد کتاب

کتاب‌های پیشنهادی کاربران نوین کتاب جهت قراردادن در سایت را مشاهده می فرمایید.

شما می توانید با رای دادن به هر پیشنهاد، کتاب‌های محبوب خود را در سایت نوین کتاب به صورت صوتی در دسترس داشته باشید. همچنین اگر کتاب مورد علاقه شما در سایت نوین کتاب وجود ندارد می توانید به ما پیشنهاد دهید.

کیمیاگر

کیمیاگر

کتاب صوتی کیمیاگر را با صدای محسن نامجو از نوین کتاب گوش دهید. کتابی کاملا نمادین که مطالعات 11ساله درباره کیمیاگری را در داستانی استعاری آورده

چگونه خودمان را دوست بداریم

چگونه خودمان را دوست بداریم

کتاب صوتی «چگونه خودمان را دوست بداریم» اثر شارون وگشیدر کروز را با صدای دلارام شکوهی و موسیقی روزبه یگانه را از نوین کتاب گوش دهید.

صد سال تنهایی

صد سال تنهایی

کتاب صوتی صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیا مارکز برنده جایزه نوبل ادبی، را با صدای مهدی پاکدل از نوین کتاب بشنوید. این کتاب سبک رئالیسم جادویی

یک عاشقانه آرام

یک عاشقانه آرام

کتاب صوتی یک عاشقانه آرام با صدای پیام دهکردی نوشته نادر ابراهیمی را از نوین کتاب گوش دهید. زندگی گیله‌ مردی معلم‌مسلک و عاشق‌پیشه که ...

تن‌آرامی یا ریلکسیشن

تن‌آرامی یا ریلکسیشن

کتاب صوتی «تن‌آرامی یا ریلکسیشن» را با نویسندگی و گویندگی کیارش ساعتچی را با موضوع استرس‌‌های روزمره دنیای پرشتاب امروز از نوین کتاب گوش دهید.

تمرین نیروی حال

تمرین نیروی حال

کتاب صوتی تمرین نیروی حال - نوشته اکهارت تول با ترجمه فاطمه مشایخی، و صدای نیما رئیسی در نوین کتاب گوش دهید تا آگاهی درون شما متولد شود

امپراطوری اپ

امپراطوری اپ

کتاب صوتی امپراطوری اپ - نوشته ی چاد مورتا - دنیای جذابیت و هیجان و رنگ و سرعت و تغییر را با صدای منوچهر زنده دل از نوین کتاب گوش دهید.

مدیر مدرسه

مدیر مدرسه

آل احمد با روحیه ظلم‌ستیز خود در رمان «مدیر مدرسه» علیه نظام آموزشی و فسادهای مالی و اخلاقی آن گفته و حسام مقامی‌کیا این اثر را خوانده است.

ماشین مرا بران

ماشین مرا بران

کتاب صوتی "ماشین مرا بران" اثر هاروکی موراکامی نویسنده برجسته ژاپنی و خالق رمان کافکا در کرانه را با صدای گیرای حسن آزادی از نوین کتاب بشنوید

موش و گربه

موش و گربه

کتاب صوتی موش و گربه | قصیده بلند طنز و انتقادی | منسوب به عبید زاکانی را با صدای شاهین علایی‌نژاد از نوین کتاب گوش دهید.

مردی که خودش را تا کرد

مردی که خودش را تا کرد

برای دانلود و شنیدن کتاب صوتی مردی که خودش را تا کرد به نوین کتاب مراجعه کنید. این کتاب با صدای احسان چریکی است.

سه‌شنبه‌ها با موری

سه‌شنبه‌ها با موری

کتاب صوتی «سه‌شنبه‌ها با موری» نوشته یک نویسنده آمریکایی به نام میچ البوم است که با ترجمه مهدی قراچه‌داغی و خوانش کاوه یانقی منتشر شده.

قدرت پذیرش

قدرت پذیرش

برای دانلود کتاب صوتی قدرت پذیرش به نوین کتاب مراجعه کنید. این کتاب نوشته کاترین پاندر با ترجمه مطهره انصاری و خوانش هستی‌دخت توکل است.

روزها، ماه‌ها و سال‌ها

روزها، ماه‌ها و سال‌ها

کتاب صوتی «روزها، ماه‌ها، سال‌ها» نوشته یان لیانکه و با ترجمه محمود گودرزی است که با صدای آقای مهیار ستاری منتشر شده وشرح رابطه‌ی مردی‌‌ست با سگ همراهش.

گمشده

گمشده

کتاب صوتی «گمشده» نوشته اندی اندروز است که با ترجمه فیروزه مهرزاد و خوانش حسن آزادی منتشر شده و با آمیختن حقایقی تاریخی و عشق، داستانی بی‌نظیر خلق می‌کند.

مادر

مادر

کتاب صوتی «مادر» نوشته‌ی پرل باک است که با صدای محمد امرایی منتشر شده است. کتاب مادر برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات در سال 1938 است.

روزی که زندگی کردن آموختم

روزی که زندگی کردن آموختم

کتاب صوتی «روزی که زندگی‌کردن آموختم» نوشته‌ی لوران گونل است که با خوانش کاوه یانقی متتشر شده.گونل نویسنده‌ی جوان و نامدار فرانسوی است.

هنر گفتگو

هنر گفتگو

کتاب صوتی هنر گفتگو | گنجینه‌ای از مهارت‌های گفتگو | اثر دبرا فاین با ترجمه مرجان مهدی‌پور و خوانش مهشید اژده‌فر از نوین کتاب منتشر شده.

هفت قانون معنوی موفقیت

هفت قانون معنوی موفقیت

کتاب صوتی «هفت قانون معنوی موفقیت» نوشته دیپاک چوپرا، نویسنده و پزشک هندی‌الاصل، بوده و گوینده این کتاب صوتی مهرداد اسکویی است.

چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم

چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم

فایل صوتی «چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم» به 13 نکته مهم برای داشتن یک رابطه عاطفی خوب با همسر یا شریک عاطفیتان و یا بهتر شدن این روابط عاطفی می‌پردازد